+48 539 255 255
  +31 683 314 456

Polska - Niemcy - Holandia


2022-04-29

Bus do Holandii spod samych drzwi


Bus do Holandii spod samych drzwi

Kto z Państwa zamawia busa do Holandii pod swoje drzwi? Bowiem nasza firma świadczy usługę "door to door", czyli od drzwi do drzwi naszych Pasażerów. Jeśli poszukują Państwo licencjonowanego przewoźnika osób na międzynarodowej trasie Polska-Niemcy-Holandia, to zapraszamy do nas. W branży przewozowej działamy ponad 10 lat i wiemy jak najlepiej spełnić oczekiwania naszych stałych jak i nowych Pasażerów.

Oczywiście zgodnie z umówionym grafikiem odbieramy Państwa z miejsca zamieszkania (pobytu) i odstawiamy pod wskazany adres w Holandii, w Niemczech, czy w Polsce. Nasza usługa idealnie sprawdza się w szczególności w mniejszych miejscowościach, gdzie bardzo często jest brak dobrych połączeń autobusowych czy kolejowych. Wystarczy zarezerwować miejsce w naszych busach i zgodnie z grafikiem jesteśmy do dyspozycji.

Serdecznie zapraszamy mieszkańców województw: lubuskiego, zachodniopomorskiego, wielkopolskiego i kujawsko - pomorskiego oraz okolic do korzystania z naszej usługi przewozu osób oraz przewozu paczek, które również świadczymy w ramach naszej działalności. Więcej o naszych usługach przeczytają Państwo na naszej stronie, a rezerwacji miejsc można dokonywać dzwoniąc pod numer +48 539 255 255 (codziennie od godziny 8:00 do 21:00) oraz poprzez kanały społecznościowe: WhatsApp, Viber, Messenger czy Instagram.

Jesteśmy punktualnie przy Państwach drzwiach.

Zapraszamy do podróżowania z naszą firmą ZorroTrans.

«powrót