+48 539 255 255
  +31 683 314 456

Polska - Niemcy - Holandia


2022-06-26

Z nami zawsze na czas w Holandii czy Niemczech


Z nami zawsze na czas w Holandii czy Niemczech

Punktualność w naszym zawodzie to priorytet. Od początku naszej działalności przewozu osób dbamy o zachowanie terminowości zgodnej z grafikiem jazdy, w tym przyjazdu i odjazdu. Nasza doświadczona kadra kierowców dokładnie zna swoje obowiązki i wie jak ważna jest punktualność dla wszystkich naszych Pasażerów. Dlatego wszystkie nasze busy wyposażone są najnowocześniejszy system GPS, który wskazuje także roboty drogowe na międzynarodowej trasie Polska-Niemcy-Holandia, czy objazdy spowodowane innymi zdarzeniami na danej drodze.

Busy do Holandii to najbezpieczniejszy środek transportu dla naszych rodaków podróżujących czy to za pracą, czy turystycznie. Nasza podwójna obsada kierowców zawsze znajduje rozwiązanie najlepsze dla naszych klientów. Dodatkowa nasza usługa "door to door" jeszcze bardziej podkreśla naszą zasadę punktualności. Jak? Usługa ta polega na tym, iż zgodnie z umówionym grafikiem odbieramy Państwa z miejsca zamieszkania (pobytu) i odstawiamy pod wskazany adres w Holandii, w Niemczech, czy w Polsce. Dzięki temu nasze wcześniejsze ustalenia godzinowe są zachowane, a nasi kierowcy nie muszą poszukiwać adresu i tracić tak cennego czasu.

Zachęcamy mieszkańców województw: lubuskiego, zachodniopomorskiego, wielkopolskiego i kujawsko - pomorskiego oraz okolic do korzystania z naszej usługi przewozu osób oraz przewozu paczek. Pełna nasza oferta dostępna jest na naszej stronie, a rezerwacji miejsc w naszych busach do Holandii można dokonywać dzwoniąc pod numer +48 539 255 255 (codziennie od godziny 8:00 do 21:00) oraz poprzez kanały społecznościowe: WhatsApp, Viber, Messenger czy Instagram.

Właśnie rozpoczęły się wakacje w naszym kraju. Jeśli poszukują Państwo bezpiecznego środka transportu, a samemu nie kierować, to zapraszamy do nas. Zawieziemy Państwa pod wskazany adres punktualnie i profesjonalnie.

Życzymy punktualnych kursów.

«powrót