+48 539 255 255
  +31 683 314 456

Polska - Niemcy - Holandia


2022-07-09

Klimatyzowane busy do Holandii


Klimatyzowane busy do Holandii

Ciepło i coraz cieplej, ale w naszych busach do Holandii utrzymujemy optymalną temperaturę na stałym poziomie. Jak to robimy? Właśnie dzięki dwustrefowej klimatyzacji. Klimatyzacja dwustrefowa to zaawansowany system i rewelacyjne rozwiązanie dla wszystkich pasażerów busa. Zasada działania jest prosta - ustawiana jest inna temperatura dla strony lewej i dla strony prawej, czyli dla kierowcy i pasażera. W taki sposób każdy może ustawić optymalną temperaturę dla siebie dzięki podziałowi na dwie, niezależne strefy.

Ale klimatyzacja ta ma większe zastosowanie w nowoczesnych autach, bowiem dzięki tej funkcji można zarówno ochłodzić jak i ogrzać cały samochód, a nawet go przewietrzyć. Klimatyzacja dwustrefowa bardzo dobrze sprawdza się w kabinach o dużej powierzchni, ponieważ łatwiej uzyskać różnicę temperatur dla obu stref klimatyzowania. Dodatkowo istnieje możliwość kontroli siły nadmuchu, co czasami ma wpływ na stan zdrowia.

W naszych busach do Holandii dbamy o komfort jazdy w letnie, gorące dni. Dzięki nowoczesnym technologiom mamy takie możliwości komfortowego podróżowania na tak dalekiej trasie Polska-Niemcy-Holandia. Nasi Pasażerowie mogą czuć się komfortowo od momentu wejścia do naszych busów, aż do momentu opuszczenia pojazdu. Staramy się zapewnić jak najlepsze warunki podróżowania także naszej podwójnej obsadzie kierowców, aby cała podróż przebiegała bez zakłóceń.

Zachęcamy mieszkańców województw: lubuskiego, zachodniopomorskiego, wielkopolskiego i kujawsko - pomorskiego oraz okolic do korzystania z naszej usługi przewozu osób busami do Holandii oraz przewozu paczek na tej trasie. Rezerwacji miejsc w naszych busach do Holandii można dokonywać dzwoniąc pod numer +48 539 255 255 (codziennie od godziny 8:00 do 21:00) oraz poprzez kanały społecznościowe: WhatsApp, Viber, Messenger czy Instagram.

Lato w pełni, a nasze klimatyzowane busy czekają na wakacyjne podróżowanie z Państwem do Holandii czy Niemiec.

Zapraszamy do nas.

«powrót