+48 539 255 255
  +31 683 314 456

Polska - Niemcy - Holandia


2022-07-24

Jeździmy całe wakacje do Niemiec i Holandii


Jeździmy całe wakacje do Niemiec i Holandii

Wakacje wakacjami, ale my nie zwalniamy tempa. Codziennie jeździmy do Holandii, bez względu na upał jaki obecnie mamy. W naszych busach panuje temperatura odpowiednia dla każdego naszego pasażera, bowiem nasza dwustrefowa klimatyzacja sprawdza się idealnie. Stąd nasz zapał do codziennych wyjazdów z Państwem do Niemiec i Holandii.

Busy do Holandii kursują na miedzynarodowej trasie Polska-Niemcy-Holandia. Znamy wszystkie drogi dzięki nowoczesnemu systemowi GPS, który jeszcze nas nie zawiódł. System ten pozwala nam na realizację naszej najważniejszej usługi "door to door", czyli zgodnie z umówionym grafikiem odbieramy Państwa z miejsca zamieszkania (pobytu) i odstawiamy pod wskazany adres w Holandii, w Niemczech, czy w Polsce. Usługa ta idealnie sprawdza się w mniejszych miejscowościach, gdzie nie ma innych środków transportu. Usługa ta jest bardzo łatwa, bo wystarczy zarezerwować miejsce w naszych busach i zgodnie z grafikiem jesteśmy pod drzwiamy domu.

Jeśli poszukują Państwo licencjonowanego przewoźnika osób na międzynarodowej trasie Polska-Niemcy-Holandia, to zapraszamy do nas. Gwarantujemy nową flotę busów, podwójną obsadę kierowców z wieloletnim doświadczeniem za kierownicą, komfortowe warunki jazdy i bezpieczną podróż na całej trasie. Jeździmy już ponad 10 lat, dlatego warto zaufać naszemu doświadczeniu w przewozie osób.

Zachęcamy mieszkańców województw: lubuskiego, zachodniopomorskiego, wielkopolskiego i kujawsko - pomorskiego oraz okolic do korzystania z naszej usługi przewozu osób busami do Holandii w okresie wakacyjnym. Rezerwacji miejsc w naszych busach do Holandii można dokonywać dzwoniąc pod numer +48 539 255 255 (codziennie od godziny 8:00 do 21:00) oraz poprzez kanały społecznościowe: WhatsApp, Viber, Messenger czy Instagram.

Zapraszamy na letnie podróże z firmą ZorroTrans.

«powrót