+48 539 255 255
   +31 683 314 456

2022-08-20

Jakie województwa obsługujemy?


Jakie województwa obsługujemy?

Busy do Holandii i Niemiec mają stały obszar działania na terenie naszego kraju. Obsługujemy aż cztery województwa najbliżej położone nam geograficznie. Oczywiście z wielką satysfakcją jeżdzimy do naszych Pasażerów do takich województw jak:

Nasza licencjonowana działalność przewozu osób na międzynarodowej trasie Polska-Niemcy-Holandia trwa już ponad 10 lat i wiemy jak jesteśmy ważni dla naszych Pasażerów z obsługiwanych miejscowości. Wiele osób jest z nami od samego początku i za to Państwu bardzo dziękujemy. Staramy się dbać o Państwa bezpieczeństwo najlepiej jak możemy. Bezpieczeństwo na drodze to nasz priorytet, które gwarantują częste przeglądy w autoryzowanych serwisach, podwójna obsada doświadczonych kierowców i komfort jazdy na tak dalekiej trasie. Wydawałoby się, że podróż do Holandii w takich warunkach pogodowych jest męcząca, ale nie w naszych busach, gdyż działa dwustrefowa klimatyzacja. Dzięki niej mamy pełny komfort przyjemnej jazdy.

Zapraszamy nowych jak i stałych naszych Pasażerów do całorocznego podróżowania z nami do Holandii i Niemiec. Pełna nasza oferta przewozu osób i paczek dostępna jest na naszej stronie, a dodatkowych informacji udzielimy pod numerem telefonu +48 539 255 255 (codziennie od godziny 8:00 do 21:00) oraz poprzez kanały społecznościowe: WhatsApp, Viber, Messenger czy Instagram.

Dziękujemy Państwu za współpracę z naszą firmą ZorroTrans.

«powrót