+48 539 255 255
  +31 683 314 456

Polska - Niemcy - Holandia


2022-10-15

Podwójne bezpieczeństwo za kierownicą


Podwójne bezpieczeństwo za kierownicą

Podwójna obsada kierowców w busach do Holandii to standard codziennych wyjazdów w naszej firmie przewozowej. Od ponad 10 lat dbamy o zachowanie jak największego bezpieczeństwa jazdy na międzynarodowej trasie Polska-Niemcy-Holandia. Nasi kierowcy są z nami od początku i doskonale radzą sobie z obsługą naszych Pasażerów, którzy każdego dnia dopytują się o wiele rzeczy i spraw związanych z usługą przewozu osób oraz paczek. Nasi kierowcy to doświadczeni kierowcy za kierownicą nowoczesnych busów, które wyposażone są w najnowszy system GPS. Nowoczesna nawigacja doskonale sprawdza się w przypadku naszej usługi "door to door", która polega na odbiorze Państwa spod samych drzwi domu czy mieszkania, a odstawienie pod wskazany adres w Holandii czy Niemczech.

Podwójna obsada kierowców ma same zalety, takie jak:

Najważniejszą jednak zaletą podwójnej obsady kierowców w naszych busach do Holandii jest komfort psychiczny Pasażerów. Dzięki takiemu rozwiązaniu nasi Pasażerowie z obsługiwanych przez nas województw (lubuskiego, zachodniopomorskiego, wielkopolskiego i kujawsko - pomorskiego i ich okolic) wiedzą, że nasze busy w bezpieczny i bezawaryjny sposób dojadą do obranego celu w Holandii czy Niemczech. Gwarantujemy Państwu podwójny komfort jazdy z nami, bo jeszcze oferujemy komfortowe warunki w naszych busach, o których piszemy na naszej stronie, gdzie serdecznie zapraszamy.

Rezerwacji miejsc w naszych busach do Holandii można dokonywać dzwoniąc pod numer +48 539 255 255 (codziennie od godziny 8:00 do 21:00) oraz poprzez kanały społecznościowe: WhatsApp, Viber, Messenger czy Instagram.

Busy do Holandii bezpieczne na każdym odcinku zaplanowanej trasy.

Zapraszamy do nas.

«powrót