+48 539 255 255
  +31 683 314 456

Polska - Niemcy - Holandia


2022-10-30

Obszar naszego działania - województwo wielkopolskie


Obszar naszego działania - województwo wielkopolskie

Województwo wielkopolskie to kolejne bardzo dobrze znane nam okolice. Dlaczego? Dlatego, że jesteśmy tam każdego dnia i każdego dnia odbieramy Państwa spod samych drzwi i odstawiamy pod wskazany aadres w wybranym kraju, czy to w Holandii, czy w Niemczech, czy też w Polsce. Podobnie jest z usługą przewozu paczek, które odbieramy spod wskazanego adresu i doręczamy je w szybki i bezpieczny sposób pod adres odbiorcy. Obie nasze usługi idealnie sprawdzają się wszystkim mieszkańcom województwa wielkopolskiego i okolic.

Tanie busy do Holandii to okazja do zwiedzania dwóch krajów europejskich - Holandii i Niemiec. Z okien naszych nowoczesnych busów widzimy bardzo dużo ciekawych i istotnych dla danego kraju widoków. W naszym kraju również mamy przepiękne widoki, w szczególności w województwie wielkopolskim, pełnym lasów i zabytków. W województwie tym odwiedzamy wiele miejscowości mniejszych i większych, takich jak:

Pełna lista miejscowości, które obsługujemy każdego dnia przez nasze busy do Holandii znajdą Państwo na naszej stronie w zakładce - obszar działania. Zachęcamy mieszkańców województwa wielkopolskiego do korzystania z naszych licencjonowanych usług przewozu osób do Holandii i Niemiec przez cały rok. Gwarantujemy Państwu wysoki komfort jazdy na całej międzynarodowej trasie Polska-Niemcy-Holandia, podwójną obsadę kierowców. Tak działamy każdego dnia i w każdej miejscowości.

Rezerwacji miejsc w naszych busach do Holandii można dokonywać dzwoniąc pod numer +48 539 255 255 (codziennie od godziny 8:00 do 21:00) oraz poprzez kanały społecznościowe: WhatsApp, Viber, Messenger czy Instagram.

Busy do Holandii to najlepszy środek transportu dla Państwa. Polecamy się mieszkańcom województwa wielkopolskiego i okolic.

Zapraszamy do nas.

«powrót