+48 539 255 255
   +31 683 314 456

2023-05-06

Nasze busy w Toruniu


Nasze busy w Toruniu

Busy do Holandii codziennie są w mieście Toruń w województwie kujawsko-pomorskim. Dowodem tego są zdjęcia, które zamieściliśmy w naszej galerii. Toruń to miasto z bogatą kartą historii i piernikowych słodkości. Kto nie jadł toruńskich pierników?!

Busy do Holandii obsługują całe województwo kujawsko-pomorskie, ale także trzy inne województwa: lubuskie, wielkopolskie i zachodniopomorskie. Pełną listę miejscowości z poszczególnych województw znajdą Państwo na naszej stronie w zakładce - obszar działania.

Serdecznie zachęcamy mieszkańców tych miejscowości do korzystania z licenjonowanych usług przewozu osób na międzynarodowej trasie Polska-Niemcy-Holandia. Działamy już ponad 10 lat na rynku przewozów i skutecznie dążymy do zapewnienia Państwu coraz to lepszych warunków jazdy na tak dalekiej trasie. Nasze busy to nowa flota, która spełnia oczekiwania naszych Pasażerów pod względem bezpieczeństwa, komfortu jazdy, skutecznego i szybkiego dotarcia do celu. Ponadto podwójna obsada kierowców gwarantuje Państwu bezpieczeństwo podróży na każdym odcinku drogi oraz rzetelną obsługę klienta.

Rezerwacji można dokonywać dzwoniąc pod numer +48 539 255 255 (codziennie od godziny 8:00 do 21:00) oraz poprzez kanały społecznościowe: WhatsApp, Viber, Messenger czy Instagram.

Oczywiście zapraszamy do obejrzenia naszej fotorelacji i podziwiania przepięknych widoków z Torunia.

Życzymy miłych wrażeń.

«powrót