+48 539 255 255
   +31 683 314 456

2023-11-10

Listopadowe dni przed nami


Listopadowe dni przed nami

Listopad to miesiąc jesieni, pełen pochmurnych i wietrznych dni. W takie dni wolimy siedzieć z kubkiem kawy czy herbaty w swoich domach. Ale nie każdy może sobie pozwolić na taki luksus. Bowiem wielu naszych klientów musi skorzystać z naszych busów do Holandii i Niemiec, aby dotrzeć do swojego miejsca pracy jakim jest właśnie Holandia czy Niemcy. Mieszkańcy aż czterech województw: lubuskiego, wielkopolskiego, kujawsko-pomorskiego i zachodniopomorskiego codziennie towarzyszą naszym kierowcom na międzynarodowej trasie Polska-Niemcy-Holandia. Oczywiście razem zawsze raźniej.

Zachęcamy naszych stałych, jak i nowych Pasażerów do korzystania z naszych nowoczesnych busów do Holandii. Nasze usługi przewozu osób realizujemy już ponad 10 lat i wiemy jak ważne jest bezpieczeństwo na tak dalekiej trasie, a nasza podwójna obsada kierowców jeszcze bardziej zwiększa bezpieczeństwo na drodze. Rzetelnie realizujemy nasz grafik, który układamy razem z Państwem i pod Państwa. Staramy się dbać o komfort podróży dzięki wygodnym fotelom, ogrzewaniu postojowemu czy dwustrefowej klimatyzacji. Pełna nasza oferta przewozu osób i paczek dostępna jest na naszej stronie, gdzie serdecznie zapraszamy.

Rezerwacji miejsc w naszych busach do Holandii można dokonywać dzwoniąc pod numer +48 539 255 255 (codziennie od godziny 8:00 do 21:00) oraz poprzez kanały społecznościowe: WhatsApp, Viber, Messenger czy Instagram.

Z naszymi busami do Holandii zawsze bezpiecznie w listopadowe dni.

Zapraszamy do nas.

«powrót