+48 539 255 255
   +31 683 314 456

2023-11-18

Ogrzewanie postojowe w naszych busach


Ogrzewanie postojowe w naszych busach

Kilka minut przed wyjściem uruchamiasz aplikacją ogrzewanie w samochodzie, który stoi na parkingu. Dzięki temu wsiadasz do ciepłego wnętrza samochodu, gdzie płyn chłodniczy i olej silnikowy są rozgrzane, silnik łatwo się uruchamia, bez niebezpiecznego, zimnego startu dla auta. Piękne, prawda? Oczywiście tak jest w naszych busach do Holandii.

Ogrzewanie postojowe do busa to rozwiązanie umożliwiające utrzymanie optymalnej temperatury powietrza. Tego typu instalacja doskonale sprawdza się w przypadku pojazdów pokonujących długie trasy w niesprzyjających warunkach, jak np. nasze busy na międzynarodowej trasie Polska-Niemcy-Holandia. Ponadto zapewnia komfort jazdy w trakcie postoju z wyłączonym silnikiem oraz ogrzewając wnętrze kabiny, kieruje nawiewy na szyby, dzięki czemu np. topi się zalegający na szybach lód i śnieg. Ważną zaleta jest także ochrona silnika przed wyjątkowo szkodliwym, zimnym rozruchem.

W naszych busach do Holandii również korzystamy z ogrzewania postojowego. W szczególności w okresie jesienno-zimowym ma ono największe zastosowanie z racji niedogodnych warunków drogowych. Cieszymy się, że w naszych samochodach mamy wiele możliwości zapewnienia naszym Pasażerom tak bezpiecznych i nowoczesnych rozwiązań podczas dalekiej podroży.

Jeśli poszukują Państwo sprawdzonego przewoźnika do Holandii i Niemiec, to polecamy nasze usługi przewozu osób i paczek. Zbliża się okres okołoświąteczny, dlatego zachęcamy do rezerwacji miejsc na ten wyjątkowy czas. Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod numerem +48 539 255 255 (codziennie od godziny 8:00 do 21:00) oraz w mediach społecznościowych: WhatsApp, Viber, Messenger czy Instagram.

Najlepsze warunki jazdy tylko u nas!

Zapraszamy do ciepłego busa!

«powrót