+48 539 255 255
   +31 683 314 456

2024-02-22

Wiosna już za oknami naszych busów


Wiosna już za oknami naszych busów

Busy do Holandii to nowoczesna flota aut renomowanej marki Renault. Od początku naszej działalności przewozu osób stawiamy na samochody wysokiej klasy, które nie tylko gwarantują bezpieczeństwo naszym Pasażerom, ale także dbają o środowisko. Dlatego nasze busy spełniają wysokie standardy norm europejskich dotyczące emisji spalin Euro 5. Cieszymy się, że codzienne wyjazdy spełniają wszystkie normy europejskie, gdyż każdego dnia odwiedzamy wiele holenderskich i niemieckich miast, miasteczek i wsi.

Busy do Holandii i Niemiec to nie tylko auta. Tymi samochodami kierują osoby z wieloletnim doświadczeniem za kierownicą i dobrze znanej im trasie. Ponadto nasza firma w trosce o bezpieczeństwo wszystkich podróżnych wprowadziła zasadę podwójnej obsady kierowców. Dzięki temu nasi kierowcy są wypoczęci, wyspani i skoncentrowani na swojej pracy. Międzynarodowa trasa Polska-Niemcy-Holandia to najbardziej uczęszczana trasa przez naszych rodaków z uwagi na ich zatrudnienie za granicą. Busy do Holandii i Niemiec okazują się jedynym środkiem transportu dla Polaków, którzy systematycznie odwiedzają swoje rodziny w kraju w trakcie urlopu czy okresu świątecznego.

Serdecznie zapraszamy mieszkańców czterech województw: lubuskiego, wielkopolskiego, zachodniopomorskiego i kujawsko-pomorskiego do korzystania z naszych nowoczesnych busów do Holandii, gdzie gwarantujemy szybką, bezpieczną i komfortową podróż. Przypominamy Państwu o naszej usłudze "door to door", czyli odbieramy Państwa spod drzwi domu i odstawiamy pod drzwi wskazanego adresu. Czekają Państwo na nas w domu z kawą i przed telewizorem...

Rezerwacji miejsc w naszych busach do Holandii można dokonywać pod numerem telefonu +48 539 255 255 (codziennie od godziny 8:00 do 21:00) oraz w mediach społecznościowych: WhatsApp, Viber, Messenger czy Instagram.

To od zobaczenia.

«powrót