+48 539 255 255
   +31 683 314 456

2024-03-12

Wielkanocne przyjazdy do domu


Wielkanocne przyjazdy do domu

Święta Wielkiej Nocy to wyjątkowy czas dla każdego z nas. To jednocześnie okazja do odwiedzenia swojej rodziny w kraju. Nasi rodacy mieszkający w Holandii i Niemczech bardzo chętnie korzystają z okołoświątecznego okresu, który pozwala im na spędzenie kilku dni w gronie najbliższych w ojczyźnie. Dlatego serdecznie zapraszamy mieszkańców czterech województw: lubuskiego, zachodniopomorskiego, wielkopolskiego i kujawsko - pomorskiego oraz okolic do zapisu w naszym grafiku, który obowiązuje zgodnie z ustaleniami z naszym biurem obsługi.

Busy do Holandii kursują codziennie w obie strony. Po ponad 10 latach naszej działalności przewozu osób wiemy, że miejsca w naszych busach szybko są rezerwowane i czasami trudno znaleźć mijesce na ostatnią chwilę. Stąd nasz apel do wcześniejszych rezerwacji w naszych busach do Holandii, której można dokonywać na kilka sposób:

Przypominamy Państwu, iż nasze biuro obsługi działa przez cały tydzień - od poniedziałku do niedzieli w godzinach od 8.00 do 21:00. Odpowiadamy szybko i rzetelnie na każde zapytanie wszystkich iszących do nas. Ponadto nasza usługa "door to door" doskonale spisuje się w tak energiczny czas jakim są święta. Bowiem nikt z Państwa nie musi wyczekiwać na nasze busy na przystanku, a jedynie w domu. Dzięki temu odbieramy i odstawiamy pod drzwi w kraju jak i za granicą.

Zachęcamy Państwa do spędzenia tych świątecznych chwil z naszymi busami do Holandii. Gwarantujemy podwójną obsadę kierowców oraz komfortową jazdę na całej trasie Polska-Niemcy-Holandia.

Życzymy spokoju i wiele radości z podróży z busami ZorroTrans.

«powrót