+48 539 255 255
   +31 683 314 456

2024-04-24

Wozimy walizki i paczki


Wozimy walizki i paczki

Bagaże naszych Pasażerów są bardzo ważne. Troszczymy się o każdą walizkę, torbę i torebeczkę. Nasze bagażniki są pojemne, czyste i dostępna dla Państwa na całej trasie. Ale zdarza się, że mamy dużo miejsca i mamy możliwość dołożenia bagażu, stąd nasza usługa przewozu paczek na międzynarodowej trasie Polska-Niemcy-Holandia.

Na naszej stronie zamieściliśmy ofertę przewozu paczek naszą firmą. Najważniajsze jest to, że przewóz paczek nie koliduje z przewozem osób, jak i z czasem podróży, ponieważ odbiór i dostarczenie odbywa się tylko i wyłącznie po zaplanowanej trasie przejazdu. Najczęściej paczki naszymi busami przesyłają rodziny, które w szybki sposób chcą wysłać niezbędne rzeczy swojej rodzinie za granicą. Jeżdzimy codziennie i każdego dnia mają Państwo możliwość wysyłki paczki, dokumentów czy przekazów pieniężnych.

Dla warto wysyłać paczki naszą firmą?

Pierwszym i najważniejszym kryterium jest czas dostarczenia. Jak pisaliśmy, codziennie wyjeżdżamy z Polski i codziennie wracamy z Holandii i Niemiec. Dlatego paczka za granicą jest szybko i zgodnie z ustaleniami. Nasza usługa paczek jest szybka, terminowa i w dobrej cenie, w porównaniu do konkurencji. Przekazujemy ją odbiorcy, który również może zapłacić za jego dostarczenie.

Czy regulamin paczek obowiazuje?

Tak, regulamin paczek zamieszczony mamy na naszej stronie, a do najważniejszych zaleceń regulaminu należą:

Aby usługa przewozu paczki doszła do skutku, to należy podpisać stosowne oświadczenie stanowią, że przesyłka została zapakowana własnoręcznie i że paczka nie zawiera rzeczy, o których mowa powyżej.

Więcej o naszych usługach przewozu paczek udzieli nasze biuro obsługi klienta pod numerem telefonu +48 539 255 255.

Zachęcamy Państwa do korzystania ze sprawdzonej, bezpiecznej i szybkiej wysyłki paczek do Holandii i Niemiec.

«powrót