+48 539 255 255
   +31 683 314 456

2024-04-30

Wieloletnie doświadczenie za kierownicą


Wieloletnie doświadczenie za kierownicą

Przewóz osób na międzynarodowej trasie Polska-Niemcy-Holandia prowadzimy już ponad 11 lat. Przez wszystkie te lata nabraliśmy doświadczenia w wielu aspektach naszej pracy. Oczywiście najważniejszym z nich jest wieloletnie doświadczenie naszych kierowców za kierownicą busów.

Nasza flota to nowoczesne busy 9-osobowe, które wyposażone są w system bezpieczeństwa i najnowszy system GPS. To dzięki naszej wiedzy i GSP mamy doskonałą orientację zarówno w naszym kraju, jak i za granicą. Takie rozwiązanie przydaje się w momencie odszukania najmniejszej miejscowości w czterech województwach, które obsługujemy (lubuskie, wielkopolskie, kujawsko-pomorskie i zahcodniopomorskie). Każdego dnia jesteśmy pod drzwiamy Państwa domów i odbieramy naszych stałych jak i nowych Pasażerów.

Jak czujemy się za kierownicą?

Nasi kierowcy to osoby odpowiedzialne, które w transporcie osób pracują od wielu lat. Codziennie witają się z Państwem i codziennie żegnają. Niektórzy z Państwa z naszymi kierowcami jeżdzą od wielu lat i znają się bardzo dobrze. Za kierownicą naszych busów każdy nasz kierowca czuje się doskonale, ponieważ znają swoje busy i troszczą się o ich amortyzowanie. Dbają o stan aut, zwracają uwagę na bezpieczeństwo na drodze i skupiają uwagę na swojej trasie. Dzięki temu jesteśmy zawsze na czas i pod wskazanym adresem.

Podwójna obsada w busach to standard?

Tak, w naszych busach do Holandii i Niemiec to nasz standard i priorytet. Dzięki takiemu rozwiązaniu nasi kierowcy są:

Nasi kierowcy doskonale radzą sobie z dokumentacją i obsługą klienta. Każdego dnia odpowiadają na wszystkie Państwa pytania i doskonale radzą sobie z grafikiem, który wspólnie redagują z biurem obsługi klienta.

Jeśli poszukują Państwo bezpiecznych busów do Holandii i Niemiec, to polecamy nasze usługi przewozu osób. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą na naszej stronie, a rezerwacji miejsc w naszych busach można dokonywać dzwoniąc pod numer +48 539 255 255 (codziennie od godziny 8:00 do 21:00) oraz poprzez kanały społecznościowe: WhatsApp, Viber, Messenger czy Instagram.

Życzymy bezpiecznej drogi.

«powrót