+48 539 255 255
   +31 683 314 456

2024-05-19

Codziennie w Holandii i Niemczech z ZorroTrans!


Codziennie w Holandii i Niemczech z ZorroTrans!

Podróżuj z nami każdego dnia

Czy kiedykolwiek zastanawiali się Państwo, jak to jest być codziennie w Holandii lub Niemczech? Dla nas, załogi ZorroTrans, to codzienność. Każdego ranka wyruszamy w długą podróż do tych dwóch europejskich krajów, które stały się drugim domem dla wielu mieszkańców czterech polskich województw: lubuskiego, wielkopolskiego, zachodniopomorskiego i kujawsko-pomorskiego. To właśnie z tych regionów mamy wielu stałych oraz nowych klientów, którzy najczęściej pracują za granicą lub odwiedzają bliskich mieszkających w Holandii i Niemczech.

Dlaczego wybrać ZorroTrans?

Nasze busy do Holandii i Niemiec to idealne rozwiązanie dla osób szukających taniego i niezawodnego środka transportu. Nasze codzienne kursy odbywają się zgodnie z ustalonym rozkładem jazdy, który dostosowujemy do Państwa potrzeb. Jesteśmy dumni z naszej usługi "door to door", która polega na odbiorze Państwa spod wskazanego adresu i dowozie do miejsca docelowego – czy to w Niemczech, Holandii, czy Polsce.

Profesjonalizm i bezpieczeństwo

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu naszych kierowców oraz nowoczesnym systemom GPS, nasze busy bez problemu docierają do każdego zakątka, niezależnie od wielkości miejscowości. Działamy już od ponad 10 lat, a nasza licencjonowana firma przewozowa cieszy się zaufaniem wielu klientów. Nasi kierowcy regularnie zmieniają się na trasie, co gwarantuje szybki i bezpieczny przejazd.

Planujesz wyjazd?

Jeśli już teraz planują Państwo wyjazd do Holandii lub Niemiec na początku roku i szukają sprawdzonego, taniego i bezpiecznego środka transportu, zapraszamy do skorzystania z naszych usług przewozu osób i paczek.

Jak dokonać rezerwacji?

Rezerwacji można dokonać przez nasze media społecznościowe – WhatsApp, Viber, Messenger czy Instagram – gdzie jesteśmy dostępni na bieżąco. Ponadto odpowiadamy na wiadomości e-mail (biuro@zorrotrans.pl) oraz pod numerem telefonu +48 539 255 255 (codziennie od godziny 8:00 do 21:00).

ZorroTrans – jesteśmy tu dla Państwa

«powrót