+48 539 255 255
   +31 683 314 456

2024-06-21

Jak szybko dostać się do Niemiec? Wybierz ZorroTrans!


Jak szybko dostać się do Niemiec? Wybierz ZorroTrans!

Podróżowanie do Niemiec nigdy nie było prostsze i szybsze! Jeśli szukasz niezawodnego i ekonomicznego środka transportu, to busy ZorroTrans są idealnym wyborem. Nasze busy do Niemiec kursują codziennie, gwarantując szybki i bezpieczny przejazd do celu. Jesteśmy ekspertami w przewozach międzynarodowych, a nasza oferta obejmuje również Holandię, co czyni naszą trasę Polska-Niemcy-Holandia wyjątkowo atrakcyjną.

Dlaczego warto wybrać ZorroTrans?


Codzienne kursy

Nasze busy kursują codziennie, zapewniając regularność i punktualność. Każdego dnia odwiedzamy te same miejscowości na zaplanowanej trasie, co umożliwia Państwu elastyczne planowanie podróży.

Bezpieczeństwo i komfort

Bezpieczeństwo naszych pasażerów jest dla nas priorytetem. Dlatego nasza flota składa się z nowoczesnych, regularnie serwisowanych pojazdów. Dodatkowo, każdy bus obsługiwany jest przez dwóch doświadczonych kierowców, co gwarantuje bezpieczną i komfortową podróż.

Wieloletnie doświadczenie

Od ponad 12 lat świadczymy usługi przewozu osób do Niemiec i Holandii. Nasza wiedza i doświadczenie pozwalają nam na zapewnienie najwyższej jakości usług.

Szeroki zasięg

Obsługujemy mieszkańców aż czterech województw: lubuskiego, wielkopolskiego, zachodniopomorskiego i kujawsko-pomorskiego. Nasze busy są dostępne przez cały rok, niezależnie od pory roku i warunków atmosferycznych.

Łatwość rezerwacji

Rezerwacja miejsc w naszych busach jest niezwykle prosta. Można jej dokonać dzwoniąc pod numer +48 539 255 255 codziennie od godziny 8:00 do 21:00. Dodatkowo, jesteśmy dostępni na popularnych platformach społecznościowych, takich jak WhatsApp, Viber, Messenger czy Instagram.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Nasze busy to nie tylko szybki i tani sposób na podróż do Niemiec i Holandii, ale również gwarancja bezpieczeństwa, komfortu i profesjonalnej obsługi. Pełna oferta oraz regulamin dostępne są na naszej stronie internetowej, gdzie serdecznie zapraszamy.

Razem zawsze raźniej. Zapraszamy do nas!

ZorroTrans - Twój zaufany przewoźnik do Niemiec i Holandii.

«powrót