+48 539 255 255
  +31 683 314 456

Polska - Niemcy - Holandia


2016-11-10

Poznań - stolica wielkopolski


Poznań - stolica wielkopolski

Poznań to miasto położone na Pojezierzu Wielkopolskim, nad rzeką Wartą. Piąte co do wielkości pod względem liczby mieszkańców, a ósme pod względem powierzchni. Wraz z ościennymi gminami tworzy aglomerację poznańską, którą łącznie zamieszkuje około 1 mln osób.

Posiada bardzo dobrze rozwinietą infrastrukturę drogową, kolejową i lotniczą. Poznań słynie z Międznarodowych Targów Poznańskich, które są największym centrum wystawienniczym w Polsce. Ponadto miasto jest wielkim ośrodkiem akademickim, kulturalnym i naukowym. Miasto ma swoje święto, które przypada 29 czerwca.

Poznań i województwo wielkopolskie to kluczowy obszar przewozów osób naszej firmy na trasie Polska-Niemcy-Holandia. Dlatego wszystkich mieszkańców miasta i okolic zapraszamy do skorzystania z oferty przewozów licencjonowanego przewoźnika. Gwarantujemy bezpieczeństwo, komfort przejazdu naszymi klimatyzowanymi busami, ubezpieczenie na czas podróży, a nasza podwójna obsada kierowców umili Państwu podróż i bezpiecznie odstawi pod wskazany adres.

Dodatkowo mogą Państwo nadać paczkę lub inne ważne dokumenty, które zgodnie z Państwa wytycznymi dostarczymy pod podany adres. Warunki przewozu paczek znajdą Państwo w zakładce - przewóz paczek. Tam znajdują się ważne informacje o sposobie nadania paczki.

Wszelkie informacje o przewozie osób z terenu wojwództwa wielkopolskiego uzyskają Państwo pod numerem telefonu +48 539 255 255, media społecznościowe czy email.

Zachęcamy do rezerwacji miejsc w naszych busach.

Szerokiej drogi!

«powrót