+48 539 255 255
  +31 683 314 456

Polska - Niemcy - Holandia


2016-11-17

Media społecznościowe naszym sprzymierzeńcem


Media społecznościowe naszym sprzymierzeńcem

W dobie internetu media społecznościowe są jak gazeta codzienna. Dzięki nim dowiemy się co słychać u naszego sąsiada czy w kraju i zagranicą. Dowiemy się gdzie, jak tanio i szybko kupić dany towar. Dowiemy się wielu mniej lub bardziej ważnych rzeczy.

Nasza firma czynnie obsługuje media społecznościowe, które służą naszym klientom do kontaktu z nami. Dokonują rezerwacji, pytają o ceny, trasy i inne ważne dla nich sprawy związane z przewozem. Ponadto działamy pod adresem naszej strony. Strona jest responsywna, dostosowuje się do Państwa tabletów, smartfonów czy innych urządzeń elektronicznych. Zachęcamy do przeglądania naszej strony, którą uzupełniamy ważnymi dla Państwa informacjami.

Sprawnie obsługujemy takie media społecznościowe jak:

Ponadto zachęcamy do korzystania z naszej promocji - piąty przejazd 50% taniej. Karnet dostępny u kierowcy w busie oraz wszystkie niezbędne informacje zostaną przekazane przy zakupie biletu.

Prosimy o regularny kontakt przez media społecznościowe, stronę internetową czy telefon. Odpowiemy na każde Państwa pytania i wątpliwości.

Polecamy nasze usługi.

«powrót