+48 539 255 255
   +31 683 314 456

Busy do Holandii Gniezno

busy do Holandii GnieznoBusy do Holandii firmy ZorroTrans od wielu lat obsługują historyczne miasto Gniezno. Miasto to znane jest ze swojej bogatej historii. Według znanej legendy nazwa miasta pochodzi od słowa "gniazdo" oraz "gnieździć się", a związana jest oczywiście z opowieścią o powstaniu państwa polskiego. Gniezno to także pierwsza stolica Polski, pierwsza metropolia kościelna w Polsce oraz miasto św. Wojciecha. Miasto było wielokrotnie opisywane w starych kronikach. Obecnie Gniezno kojarzone jest z największym zabytkiem - Katedrą Gnieźnieńską wraz ze Wzgórzem Lecha.

Gniezno leży we wschodniej części województwa wielkopolskiego, ale około 10 km od województwa kujawsko-pomorskiego. Dzięki temu nasze busy jeszcze szybciej docierają do mieszkańców obydwu województw. Mieszkańcy Gniezna doskonale znają nasze busy do Holandii i Niemiec, ponieważ już od ponad 10 lat działamy na ich terenie. Cieszymy się, że możemy w szybki i bezpieczny sposób służyć naszymi usługami przewozu osób na międzynarodowej trasie Polska-Niemcy-Holandia. Od początku naszej działalności dbamy o jak najwyższy komfort naszych pasażerów z Gniezna i okolic. Staramy się, aby warunki w naszych busach były komfortowe przez całą długą trasę do Niemiec i Holandii.

Nasze busy do Holandii wyposażone są w ogrzewanie postojowe i dwustrefową klimatyzację, które doskonale sprawdzają się w chłodne i zimowe dni. Oczywiście dwustrefowa klimatyzacja to nowoczesne rozwiązanie bardzo przydatne na tak dalekie podróże zarówno dla pasażerów jak i naszych kierowców.

Musimy nadmienić, iż mieszkańcom Gniezna zapewniamy bezpieczną podróż, ponieważ nasza podwójna obsada kierowców gwarantuje wyspaną osobę za kierownicą, przestrzeganie przepisów ruchu drogowego i punktualne przyjazdy oraz odjazdy.

Nasza usługa "door to door", czyli "od drzwi do drzwi" polega na odebraniu Państwa spod drzwi i odstawieniu pod wskazany adres w Polsce, Niemczech, czy Holandii. Dzięki takiemu rozwiązaniu żaden mieszkaniec Gniezna i okolic nie musi wyczekiwać na przystanku by wsiąść do busa. My czekamy na Państwa o zaplanowanej godzinie pod drzwiami.

Busy do Holandii firmy ZorroTrans spełniają także rolę kuriera, bowiem świadczymy usługę przewozu paczek. Usługa przewozu paczek doskonale sprawdza się w okresach wakacyjnych i okołoświątecznych. Szybko, wygodnie i bezpiecznie zabieramy paczkę spod drzwi Państwa domów. Pełnimy rolę kurierów, którzy dostarczają paczki codziennie do Holandii.

Zapraszamy mieszkańców Gniezna i okolic, z województwa wielkopolskiego, do całorocznego korzystania z naszych usług przewozu osób i przewozu paczek na międzynarodowej trasie Polska-Niemcy-Holandia. Gwarantujemy Państwu terminową, bezpieczną oraz rzetelną obsługę. Zachęcamy do śledzenia naszej strony i mediów społecznościowych, w tym Facebooka, przez które również można dokonywać rezerwacji miejsc w naszych busach do Holandii.