+48 539 255 255
   +31 683 314 456

przewóz osób Polska Holandia

międzynarodowe przewozy osobowePrzewóz osób Polska - Holandia, Niemcy i Belgia, to główny obszar działalności naszej firmy. Posiadamy licencję Ministerstwa Transportu oraz Certyfikat Kompetencji Zawodowych. Umozliwia nam to wykonywanie licencjonowanych przewozów osobowych zarówno w kraju, jak i zagranicą.

Nasza flota to, wysokiej jakości, nowe 9-cio osobowe busy marki Renault Trafic, wyposażone w system bezpieczeństwa, najnowszy system GPS. Auta spełniają wysokie standardy norm europejskich dotyczące emisji spalin Euro 5. Nasze busy poddawane są częstym przeglądom w autoryzowanym serwisie - dzięki temu mamy pewność, że nasze samochody są bezpieczne. Dodatkową gwarancją bezpieczeństwa jest podwójna obsada kierowców z wieloletnim stażem, dzięki której nasi kierowcy za kierownicą nie są zmęczeni.

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług przewozowych. Możemy zagwarantować miłą i wykwalifikowaną obsługę. Wozimy z adresu pod adres, a podróż z pewnością uprzyjemni system DVD, w który wyposażone są nasze pojazdy.

Zapraszamy do podróżowania z Firmą ZorroTrans.

przewozy