+48 539 255 255
   +31 683 314 456

Busy do Holandii Inowrocław

busy do Holandii InowrocławBusy do Holandii z miasta Inowrocław i okolic odjeżdżają codziennie spod drzwi naszych pasażerów. Bowiem nasza usługa "door to door" polega na tym, iż zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami nasi kierowcy odbierają Państwa spod drzwi domu i odstawiają pod wskazany adres w danym kraju. Nasza usługa doskonale sprawdza się zarówno w dużych miejscowościach jak i tych małych. W małych miasteczkach, czy wsiach nasze busy są jedynym środkiem transportu za granicę. Ponadto nie trzeba wyczekiwać na żadnych przystankach, czy wiatach, aby wsiąść do naszych nowoczesnych busów i pojechać do Holandii, czy Niemiec.

Inowrocław to miasto położone nad rzeką Noteć, na Równinie Inowrocławskiej, w północno-wschodniej części Pojezierza Wielkopolskiego. Doceniamy walory turystyczne tego miasta. Inowrocław jest istotnym węzłem kolejowym i drogowym, a także centrum usługowym i uzdrowiskowym. Inowrocław uznawany jest za stolicę Kujaw Zachodnich i tradycyjnie nazywane jest miastem na soli. Sól wydobywano tu już od czasów starożytnych do lat osiemdziesiątych dwudziestego wieku, kiedy to zamknięto ostatnią inowrocławską kopalnię soli "Solino". Ciekawostką jest fakt, iż w mieście rozlewa się wysoko zmineralizowaną wodę "Inowrocławianka", która jest prawdopodobnie najbardziej słoną sprzedawaną wodą pitną w Polsce.

Nasze busy obsługują Inowrocław i okolice od ponad 10 lat. Nasi kierowcy już na pamięć znają adresy naszych stałych klientów, którzy przez tyle lat są z nami. Cieszymy się, że nasze licencjonowane usługi przewozu osób tak szybko stały się popularne wśród mieszkańców aż czterech województw: lubuskiego, wielkopolskiego, zachodniopomorskiego i właśnie kujawsko-pomorskiego. Nasze busy to nowoczesna flota busów marki Renault Trafic, które cenione są za wygodę, komfort jazdy i bezpieczeństwo.

Nasza firma dokłada wielu starań by zapewnić bezpieczeństwo podróżowania na międzynarodowej trasie Polska-Niemcy-Holandia. Przede wszystkim mamy podwójną obsadę kierowców, którzy dzięki tej zmianie są wypoczęci, wyspani, ale też pracują zgodnie z zasadami ruchu drogowego. Dzięki temu także jesteśmy zawsze na czas, zgodnie z ustalonym wcześniej grafikiem jazdy.

Nasza firma prowadzi także usługi przewozu paczek na tej trasie. Nadmieniamy, iż w żaden sposób usługa ta nie koliduje z przewozem osób, jak i z czasem podróży, ponieważ odbiór i dostarczenie odbywa się tylko i wyłącznie po zaplanowanej trasie przejazdu. Przewóz paczek to najlepszy, najszybszy i najtańszy sposób na dostarczenie ważnych rzeczy rodzinie w Niemczech, czy Holandii. Jesteśmy codziennie w Holandii i Niemczech, stąd tak szybka realizacja dowozu paczki, dokumentów, czy rzeczy zgodnych z naszym regulaminem.

Zapraszamy mieszkańców Inowrocławia i okolic z województwa kujawsko-pomorskiego do całorocznego korzystania z naszych usług przewozu osób i przewozu paczek na międzynarodowej trasie Polska-Niemcy-Holandia. Zachęcamy do śledzenia naszej strony i mediów społecznościowych, w tym Facebooka, przez które również można dokonywać rezerwacji miejsc w naszych busach do Holandii.