+48 539 255 255
   +31 683 314 456

busy do Holandii Toruń

Oferujemy busy do Holandii, Niemiec i Belgii. Obszar naszego działania obejmuje m.in. miasto Toruń i okolice. Mieszkańców Torunia podróżujących zagranicę zapraszamy do skorzystania z naszej oferty przewozów osobowych.

busy do Holandii Toruń Pasażerom z okolic Torunia oferujemy komfortowy przejazd do Holandii, Belgii i Niemiec. Do dyspozycji podróżnych oddajemy nowe 9-osobowe busy z podwójną obsadą doświadczonych kierowców, klimatyzacją, ogrzewaniem postojowym i wygodnymi fotelami. System DVD, w który wypozażone są nasze busy z pewnością uprzyjemni Państwa podróż.

Chcielibyśmy zapewnić, iż posiadamy licencję Ministerstwa Transportu, a każdy z naszych pasażerów jest ubezpieczony na czas podróży. Wszystko to sprawia, że podróżowanie naszymi busami jest bezpieczne.

Bezpieczeństwo to także częste przeglądy w autoryzowanych serwisach, które gwarantują zarówno wszystkim naszym Pasażerom, jak i naszym kierowcom bezpieczną podróż na międzynarodowej trasie Polska-Niemcy-Holandia. Nasze busy wyposażone są także w najnowszy system system GPS, który idealnie kieruje nas do wyznaczonych miejsc w Holandii, a po drodze u naszych zachodnich sąsiadów - Niemiec. Tak nowoczesny system pozwala nam na szybkie i bezbłędne odszukanie nawet najmniejszych miejscowości w Holandii. Dzięki temu możemy jeszcze sprawniej pokonać trasę nie angażując się w odczytywanie adresów z zamówień. Ponadto nowoczesny system nawigacji omija roboty drogowe na trasie, które zdecydowanie potrafią wydłużyć podróż.

Nasze busy do Holandii to najlepszy środek transportu dla mieszkańców województwa kujawsko-pomorskiego, a w szczególności mieszkańców Torunia i okolic. Toruń to miejsce magiczne, które znamy z historii, jak i astronomii, dzięki Mikołajowi Kopernikowi. Nasze busy regularnie odwiedzają miasto z racji udanej współpracy z naszymi pasażerami z Torunia, których cenimy za wspaniałą organizację, miłą atmosferę i wieloletnią przyjaźń. Działamy sprawnie i rzetelnie, zgodnie z zaplanowanym grafikiem jazdy, który idealnie spełnia oczekiwania naszych Torunian, odbierając z podanego adresu i dostarczając pod wskazany adres w Holandii. Dodatkowo codzienne busy do Holandii rano i wieczorem to idealne rozwiązanie dla miłośników wczesnego wstawania, wtedy też mogą poobserwować wspaniałe widoki Niderlandii. Natomiast miłośnikom wieczornego podróżowania pozostaje wygodne rozłożenie się na komfortowych fotelach i bezpieczne dotarcie do celu.

Busy do Holandii z Torunia obsługują nasi doświadczeni kierowcy, którzy doskonale znają trasę, doskonale radzą sobie z obsługą naszych Pasażerów i doskonale działają z przepisami reżimu sanitarnego. Musimy nadmienić, iż nasze busy są ozonowane i dezynfekowane, natomiast w każdym naszym busie posiadamy płyn do dezynfekcji rąk, przestrzegamy zalecanej ilości osób w pojeździe. Każda osoba przebywająca w busie musi mieć swoją maseczkę. Dzięki temu dbamy o nasze wspólne bezpieczeństwo podczas podróży do Holandii. Zachęcamy mieszkańców Torunia do wspólnego podróżowania z licencjonowanym przewoźnikiem jakim jest nasza firma ZorroTrans.

Polecamy busy do Holandii z miejscowości Toruń.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług przewozowych. Na klientów czekają różnego rodzaju promocje i rabaty, a także program lojalnościowy polegający na zbieraniu punktów za przejazdy.

Busy do Holandii Toruń

RANO I WIECZOREM

biuro@zorrotrans.pl
+48 539 255 255
+31 683 314 456