+48 539 255 255
   +31 683 314 456

busy do Holandii Włocławek

busy do Holandii WłocławekBusy do Holandii z Włocławka i okolic są w centrum zainteresowania naszej firmy. Włocławek, to jeden z ważniejszych ośrodków na trasie przejazdu naszych busów do Holandii.

Włocławek i okoliczne miejscowości mogą korzystać z naszych busów, realizujących przewozy na trasie Polska - Niemcy - Holandia. Usługi te polecamy wszystkim tym, którzy odwiedzają te kraje w celach turystycznych i zawodowych. Usługi przewozowe oferowane przez naszą firmę realizowane są w modelu "z adresu pod wskazany adres" - odbieramy Państwa z żądanego adresu i bezpiecznie dowozimy pod wskazany adres w Niemczech, bądź w Holandii. W taki sam sposób realizowane są powroty do Polski.

W trosce o komfort i wygodę naszych pasażerów oraz dzięki właściwie zorganizowanej logistyce realizujemy przewozy nawet do mniejszych miejscowości, do których nie dowożą pasażerów inni przewoźnicy.

Dzięki nowoczesnej flocie samochodowej złożonej z nowych busów Renault Trafic jesteśmy w stanie spełnić wszelkie wymogi dotyczące wygody i bezpieczeństwa podróży. Nasze busy przechodzą systematyczne przeglądy, a kierują nimi kierowcy z wieloletnim doświadczeniem w branży międzynarodowych przewozów osób. Warto wspomnieć, że stosujemy zasadę podwójnej obsady kierowców, dzięki czemu są oni wypoczęci i rygorystycznie przestrzegany jest określony prawem czas pracy. Posiadamy licencję Ministerstwa Transportu i wszystkie inne, wymagane prawem, certyfikaty i zezwolenia. Wszystko to składa się na to, że długa podróż do Niemiec, czy Holandii jest zupełnie bezpieczna.

Wielogodzinna podróż z natury rzeczy jest wyczerpująca więc naszym priorytetem jest zapewnienie Państwu maksymalnego komfortu. Wszystkie nasze busy wyposażone są w strefowe ogrzewanie i klimatyzację, a oprócz tego wygodne fotele, gniazdka 220 V, telewizję DVD, ogrzewanie postojojwe i inne udogodnienia.

Pasażerów z rejonu Włocławka i okolic zapraszamy do skorzystania z naszych busów. ZorroTrans oferuje konkurencyjne ceny, wiele promocji i rabatów, szczególnie dla stałych klientów w ramach programu lojalnościowego.

Busy do Holandii Włocławek

RANO I WIECZOREM

biuro@zorrotrans.pl
+48 539 255 255
+31 683 314 456