+48 539 255 255
   +31 683 314 456

Busy do Holandii Poznań

busy do Holandii PoznańBusy do Holandii z miasta Poznań i okolic to jeden z kluczowych obszarów działalności firmy ZorroTrans. Zajmujemy się licencjonowanym międzynarodowym przewozem osób do Holandii, Niemiec i Polski. Poznań, to jedna z głównych miejscowości obsługiwanych przez naszą dynamicznie rozwijającą się firmę.

Poranne i wieczorne busy do Holandii to najlepsze rozwiązanie dla każdego mieszkańca Poznania oraz jego okolic. Wybór kursu o danej porze dnia może mieć znaczenie dla osób odwiedzających Holandię ze względu na pracę, czy walory turystyczne. Cieszymy się, że nasze usługi przewozu osób możemy realizować zgodnie z zasadą "z adresu pod wskazany adres". Usługa ta polega na tym, iż odbieramy Państwa ze wskazanego miejsca i odstawiamy pod drzwi w danym kraju. Oczywiście może to być Holandia, Niemcy czy Polska. Dzięki tak sprawnej logistyce nasi kierowcy mają wiele możliwości odbioru Państwa nawet z mało dostępnych miejscowości, których nie obsługują żadne inne środki transportu. Troska o naszych Pasażerów to nasz priorytet.

Nasze busy to nowa flota samochodowa. Nasz tabor składa się z nowych aut marki Renault Trafic wyposażonych między innymi w klimatyzację oraz ogrzewanie dla kierowcy i osobne dla pasażerów. Dzięki temu w komfortowych warunkach dotrzesz do celu.

Wszystkie nasze busy przechodzą systematyczne przeglądy techniczne. Firma ZorroTrans kładzie ogromny nacisk na bezpieczeństwo dlatego nasi kierowcy posiadają wieloletnie doświadczenie w przewozach międzynarodowych. Każdy nasz kierowca jest wypoczęty, gdyż mamy zasadę podwójnej obsady za kierownicą. Podwójna obsada kierowców to gwarancja bezpiecznej trasy, wypoczętych kierowców, przestrzeganie czasu pracy osoby kierującej pojazdem czy szybsze dotarcie do celu. Dzięki temu daleka podróż do Holandii, czy Niemiec jest zupełnie bezpieczna.

Podróż naszymi busami dla mieszkańców Poznania to także wygoda, komfort, bezpieczeństwo i stałe trasy jazdy. Daleką podróż do kraju tulipanów umili system DVD.

Mieszkańców Poznania i całego województwa zachęcamy do realizacji marzeń zawodowych i wyzwań turystycznych z naszą firmą przewozową na międzynarodowej trasie Polska-Niemcy-Holandia. Busy do Holandii czekają na Państwa rano i wieczorem.

Chcesz bezpiecznie i tanio wybrać sie w podróż z Poznania do Niemiec, Holandii? Nie czekaj! Dzwoń, a na pewno nie pożałujesz!

Busy do Holandii

RANO I WIECZOREM

biuro@zorrotrans.pl
+48 539 255 255
+31 683 314 456