+48 539 255 255
   +31 683 314 456

Busy do Holandii Bydgoszcz

busy do Holandii BydgoszczBusy do Holandii z Bydgoszczy to ważny sektor działania fimy przewozowej ZorroTrans. Bydgoszcz i okolice to szczególny rejon dla naszej firmy, gdyż leży na głównej trasie przejazdu naszych busów. Nasza dynamicznie rozwijająca się firma oferuje licencjonowany, międzynarodowy przewóz osób na trasie Polska - Niemcy - Holandia.

Dla mieszkańców Bydgoszczy i okolicznych miejscowości, poranne i wieczorne busy do Holandii, stanowią optymalne rozwiązanie transportowe. Polecany je wszystkim odwiedzającym Niemcy i Holandię w celach zawodowych i turystycznych. Nasze busy realizują przewozy na zasadzie "z adresu pod wskazany adres". Usługa polega na tym, że odbieramy Państwa z podanego adresu i odstawiamy pod wskazany adres w kraju docelowym. W taki sam sposób realizowane są przejazdy z Holandii, czy Niemiec do Polski.

Dzięki sprawnie realizowanej logistyce naszych przewozów mamy możliwość dowiezienia Państwa nawet do mniejszych miejscowości, do których nie docierają inny przewoźnicy. Troska o wygodę i komfort naszych pasażerów to nasz priorytet.

Nasza flota samochodowa składa się z nowych busów marki Renault Trafic, spełniających wszelkie wymagania, dotyczące bezpieczeństwa przejazdu i wygody podróżowania. Bezpieczeństwo naszych busów potwierdzają systematyczne przeglądy techniczne, którym poddawane są nasze samochody. Zatrudniamy kierowców z wieloletnim doświadczeniem w przewozach międzynarodowych i stosujemy regułę podwójnej obsady kierowców. Wypoczęci kierowcy i przestrzeganie czasu pracy są gwarantem bezpiecznej podróży i szybszego dotarcia do celu. Daleka podróż do Niemiec, czy Holandii jest zupełnie bezpieczna. Wszyscy nasi pasażerowie otrzymują ubezpieczenie na czas podróży. Posiadamy wszelkie wymagane prawem certyfikaty, w tym - licencję Ministerstwa Transportu.

Zdajemy sobie sprawę, jak wyczerpująca jest wielogodzinna podróż więc naszą ambicją jest zapewnienie Państwu maksymalnego komfortu. Nasze busy wyposażone są w ogrzewanie - oddzielne dla kierowcy i pasażerów, klimatyzację, ogrzewanie postojowe, wygodne fotele, gniazdka 220 V, system DVD i inne udogodnienia.

Warto również wspomnień, że na obsługiwanej przez nasze busy trasie Polska - Niemcy - Holandia, świadczymy również usługę przewozu paczek.

Mieszkańców Bydgoszczy i okolic zachęcamy do zaufania naszym usługom przewozowym. Oferujemy kokurencyjne ceny, częste promocje, a dla stałych klientów - program lojalnościowy. Zapraszamy do podróżowania naszymi busami.

Busy do Holandii Bydgoszcz

RANO I WIECZOREM

biuro@zorrotrans.pl
+48 539 255 255
+31 683 314 456