+48 539 255 255
  +31 683 314 456

Polska - Niemcy - Holandia


aktualności i wydarzenia


2016-06-10

Trochę drogowej wiedzy z Holandii


Trochę drogowej wiedzy z HolandiiTrochę drogowej wiedzy z HolandiiTrochę drogowej wiedzy z Holandii
Przepisy drogowe nie różnią się prawie wcale od polskich przepisów drogowych. W przeciwieństwie do nas Holendrzy bardzo przestrzegają tych przepisów. Kary w postaci mandatów są wyjątkowo surowe i dotkliwe dla kieszeni oszczędnego Holendra. Niżej przedstawiamy kilka punktów jakie obowi... więcej»

2016-05-31

Tym razem Niemcy dominują na naszym portalu Za Chlebem


Tym razem Niemcy dominują na naszym portalu Za ChlebemTym razem Niemcy dominują na naszym portalu Za ChlebemTym razem Niemcy dominują na naszym portalu Za Chlebem
Niemcy to potęga światowa pod względem gospodarczym i sportowym. Nasi rodacy coraz częściej wybierają ten kraj do pracy. Nic dziwnego, ponieważ od nowego roku wzrośnie płaca minimalna. Za godzinę pracy pracownik będzie otrzymywać 8,84 euro/h. Ponadto napisaliśmy o najpopularniejszych za... więcej»

2016-05-28

Wakacyjne plany w Polsce?


Wakacyjne plany w Polsce?Wakacyjne plany w Polsce?Wakacyjne plany w Polsce?
Wszystkich Polaków mieszkających w Holandii i Niemczech zapraszamy do skorzystania z naszej oferty przewozu osób komfortowymi busami marki Renault Traffic. 9-cio osobowe busy wyposażone są w klimatyzację, wygodne fotele i przyciemniane szyby. Podczas jazdy wyświetlane są projekcje na DVD. ... więcej»