+48 539 255 255
  +31 683 314 456

Polska - Niemcy - Holandia


aktualności i wydarzenia


2015-07-30

Przypominamy o naszych nowych usługach


Przypominamy o naszych nowych usługachPrzypominamy o naszych nowych usługachPrzypominamy o naszych nowych usługach
Być może nie wszyscy odnotowali w ostatnim czasie o nowych usługach, które wprowadziliśmy do naszej oferty. Przypominamy więc, że od kilku miesięcy świadczymy usługi polegające na przewozie paczek. Natomiast, w związku z rozwojem naszej floty pojazdów, od maja świadczymy usługi pol... więcej»

2015-07-24

Nowinki o Belgii w serwisie Za Chlebem


Nowinki o Belgii w serwisie Za ChlebemNowinki o Belgii w serwisie Za ChlebemNowinki o Belgii w serwisie Za Chlebem
To z pewnością zainteresuje mieszkających i pracujących w Belgii. Również w lipcu redakcja opisuje ciekawe fakty dotyczące tego niewielkiego europejskiego kraju. Dowiemy się między innymi, że brukselka rzeczywiście pochodzi z Belgii oraz że w Belgii wynaleziono saksofon. Te i inne cie... więcej»

2015-07-22

O podatkach w Unii na naszym blogu Za Chlebem


O podatkach w Unii na naszym blogu Za ChlebemO podatkach w Unii na naszym blogu Za ChlebemO podatkach w Unii na naszym blogu Za Chlebem
W lipcu w naszym serwisie Za Chlebem kilka słów o podatkach w Unii Europejskiej. Przede wszystkim podział podatków na bezpośrednie i pośrednie oraz stawki podatkowe w różnych krajach Unii. Również stawki podatku VAT. Warto zwrócić uwagę które miejsce zajmuje Polska wśród europejskich... więcej»