+48 539 255 255
  +31 683 314 456

Polska - Niemcy - Holandia


aktualności i wydarzenia


2015-07-22

O podatkach w Unii na naszym blogu Za Chlebem


O podatkach w Unii na naszym blogu Za ChlebemO podatkach w Unii na naszym blogu Za ChlebemO podatkach w Unii na naszym blogu Za Chlebem
W lipcu w naszym serwisie Za Chlebem kilka słów o podatkach w Unii Europejskiej. Przede wszystkim podział podatków na bezpośrednie i pośrednie oraz stawki podatkowe w różnych krajach Unii. Również stawki podatku VAT. Warto zwrócić uwagę które miejsce zajmuje Polska wśród europejskich... więcej»

2015-06-30

Nasza reklama w portalu Za Chlebem


Nasza reklama w portalu Za ChlebemNasza reklama w portalu Za ChlebemNasza reklama w portalu Za Chlebem
W serwisie "Za Chlebem" zamieszczony w widocznym miejscu został banner reklamowy naszej firmy. Pojawiła się również podstrona "Busy do Holandii" z obszernym opisem naszej działalności. Nie ma w tym wszystkim nic dziwnego - wszakże to nasz portal :)) Redakcji serwisu w każdym razie bardzo... więcej»

2015-06-26

Kilka słów o Belgii


Kilka słów o BelgiiKilka słów o BelgiiKilka słów o Belgii
Na naszym blogu "Za chlebem" ukazał się kolejny artykuł. Tym razem zamieściliśmy kilka słów o wszystkich ważnych i mniej ważnych sprawach dotyczących wyjazdu do Belgii. Belgia, to jeden z krajów do którego nasi rodacy często podróżują w celach turystycznych lub zarobkowych, a nasz... więcej»