+48 539 255 255
  +31 683 314 456

Polska - Niemcy - Holandia


aktualności i wydarzenia


2015-10-30

Portal Za Chlebem w październikowym wydaniu


Portal Za Chlebem w październikowym wydaniuPortal Za Chlebem w październikowym wydaniuPortal Za Chlebem w październikowym wydaniu
W październiku zamieściliśmy artykuł o belgijskim parku rozrywki - Bobbejaanland. Jest wspaniały kompleks rozrywkowy niedaleko Antwerpii (40 km) i holenderskiego Eindhoven (60 km). W poprzednich artykułach pisaliśmy o holenderskim baśniowym parku rozrywki - EFTELING. Widocznie każdy kraj ma... więcej»

2015-10-19

Jak tanio dostać się do Holandii?


Jak tanio dostać się do Holandii?Jak tanio dostać się do Holandii?Jak tanio dostać się do Holandii?
Sposobów jest kilka - tanie linie lotnicze, autokar, samochód. A nasza firma oferuje przejazd busami. Przewozy osób busami do Holandii oraz Belgii i Niemiec to nasz "chleb powszedni". Przejazd busem jest tani i szybki. Zabieramy 9 osób jednocześnie. Możemy dopasować sobie trasę, dni i godzin... więcej»

2015-10-09

Co to jest trasa europejska?


Co to jest trasa europejska?Co to jest trasa europejska?Co to jest trasa europejska?
Nasza firma codziennie korzysta z tras europejskich. A dokładnie co to jest trasa europejska? Jest to międzynarodowa droga samochodowa w Europie, oznakowana literką E z jedno-, dwu- lub trzycyfrowym numerem, np. E45 (białe litery na zielonym tle). Nadzór nad numeracją i utrzymaniem sieci dróg... więcej»