+48 539 255 255
  +31 683 314 456

Polska - Niemcy - Holandia


aktualności i wydarzenia


2016-07-05

Przewóz paczek naszą firmą to gwarancja dostawy


Przewóz paczek naszą firmą to gwarancja dostawyPrzewóz paczek naszą firmą to gwarancja dostawyPrzewóz paczek naszą firmą to gwarancja dostawy
Nasza firma świadczy również usługi przewozu paczek, dokumentów czy rowerów. Paczki wozimy na trasie Polska-Holandia-Niemcy. Przesyłki odbieramy z punktu odbioru i dostarczamy pod wskazany adres w danym kraju. Jak przygotować przesyłkę do wysyłki: maksymalna waga 30 kg wielkość i ... więcej»

2016-06-30

Portal Za Chlebem miło donosi...


Portal Za Chlebem miło donosi...Portal Za Chlebem miło donosi...Portal Za Chlebem miło donosi...
Nasz portal Za chlebem donosi o podwyższeniu płacy minimalnej w Holandii od 1 lipca tego roku. Holendrzy będą bogatsi... A u naszego zachodniego sąsiada, Niemiec, również zmiany dotyczące życia codziennego niemieckiego obywatela. Jedną ze zmian jest posiadanie przez osoby młode powyżej ... więcej»

2016-06-20

Bezpieczeństwo to nasza dewiza!


Bezpieczeństwo to nasza dewiza!Bezpieczeństwo to nasza dewiza!Bezpieczeństwo to nasza dewiza!
Nasza firma świadczy usługi przewozowe na trasach Polska-Holandia-Niemcy. Usługi te wykonywane są przez doświadczonych kierowców, a firma nasza posiada niezbędne dokumenty do wykonywania usług przewozu osób. Wszystkie nasze certyfikaty dostępne są w zakładce "certyfikaty". Ponadto db... więcej»